1* hvězdičkové hotely v Ainaži

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Ainaži. Najděte si jeden z hotely a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Ainaži, kde najdeme města Treimani, Salacgrīva, Svētciems, Kabli a Häädemeeste.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Helmi Hotel 

Foto: Helmi Hotel
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Ainaži, Helmi Hotel provides free WiFi. The accommodation features a 24-hour front desk. All units in the hotel are fitted with a kettle. Each room includes a private bathroom with free toiletries and a hair dryer.


2. Pļavas 

Foto: Pļavas
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
91 %

Situated in Ainaži, Pļavas has barbecue facilities, garden and terrace. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is provided. The units at the hotel come with a seating area.

Hotely v okolí Ainaži

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Ainaži jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Ainaži. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Ainaži.


3. Kapteinu Osta 

Foto: Kapteinu Osta
Lokalita: Salacgrīva
Vzdálenost: 6.1 km
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
83 %

Kapteinu Osta nabízí ubytování na pláži u Baltského moře. Můžete se tady věnovat nejrůznějším aktivitám, např. jízdě na koni nebo rybaření. Hosté mají zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby50 - 50 EUR za noc
Bungalov typu Standard (4 dospělí)
osoby79 - 86 EUR za noc
Bungalov (4 dospělí)
osoby93 - 100 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: